Akşener: Bedelli askerlikle alakalı yoğun bir talep var. - 29.05.2018

Meral Akşener'den Bedelli askerlik açıklaması

İYİ Parti'nin cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Bedelli askerlikle alakalı yoğun bir talep var. Bunlar genellikle zenginlerden değil işe girmişlerden geliyor. Bedelli askerlik isteyenlerin, askerlikten kaçan vatan savunmasından kaçanlar olmadıklarını biliyorum. Onların problemini çözeceğiz inşallah dedi.


Meral Akşener'den Bedelli askerlik açıklaması

Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener bedelli askerlik konusuna dair çok önemli bir açıklamada bulundu. Meral Akşener katıldığı programda yapmış olduğu konuşmasında seçilmesi halinde bedelli askerlik bekleyenlerin sorunlarını çözeceğini söyledi.

MERAL AKŞENER'DEN BEDELLİ ASKERLİK AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı adayı Merak Akşener katıldığı program kapsamında seçim sürecinin en çok konuşulan konularından biri olan bedelli askerlik konusunu değerlendirdi. Bedelli askelik yasasının çıkmasına adına sosyal medyadan kampanyalar yapılmasını ve bu konuda çok fazla bekleyen olmasını değerlendiren Meral Akşener konuya dair olumlu konuştu. 

İYİ Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener konuya dair açıklamalarında bedelli bekleyenlerin çoğunun işleri yüzünden bu yasayı talep ettiklerini vurgulayarak seçilmesi halinde bedelli askerlik bekleyenlerin sorununu çözeceğini ifade etti. 

''Bedelli askerlikle yoğun bir talep var. Bunlar genellikle zenginlerden değil işe girmişlerden geliyor. Bedelli askerlik isteyenlerin, askerlikten kaçan vatan savunmasından kaçanlar olmadıklarını biliyorum. Onların problemini çözeceğiz inşallah.''

 

Yorum Yap

 
 
 

Yorumlar

  • Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamış.